W dniach 7-13 marca 2024, w V Liceum Ogólnokształcącym w Kaliszu, odbywać się będą bezpłatne warsztaty mające na celu pomóc uczniom w radzeniu sobie ze stresem podczas egzaminów maturalnych.

Warsztaty są organizowane przez naszą szkołę we współpracy z Kamą Kowalewską, trenerką pracy z emocjami, szkoleniowcem z wystąpień publicznych i autoprezentacji, twórczynią Warsztatów Inteligencji Emocjonalnej specjalistką ds. psychologii egzaminacyjnej. Spotkania skupią się na skutecznych metodach redukcji stresu oraz przygotowaniu do egzaminów ustnych.

Główne tematy warsztatów to ćwiczenia radzenia sobie ze stresem egzaminacyjnym. Młodzież dowie się, jak skutecznie zarządzać sobą w obliczu stresujących sytuacji podczas matury. Przyszli maturzyści wezmą udział w ćwiczeniach, które są kluczowym elementem tego modułu.

Dzisiaj podczas pierwszych zadań warsztatowych, młodzież wyodrębniła blokady oraz poprzez ćwiczenia dowiedziała się, w jaki sposób szybko odstresować cały organizm. Uczniowie określali także na co mamy wpływ podczas wystąpień. Za tydzień dalsza część warsztatów.

Przypominamy, że warsztaty są bezpłatne.

Zachęcamy wszystkich abiturientów do udziału w spotkaniach.

______________________________________

Nasza szkoła dba o rozwój i dobro swoich uczniów.

Close Menu