Piątek, 05.04.2019

Chodkiewicz-Śniegula Bogna  – cały dzień

Zastępstwa:

Nieobecny: Chodkiewicz-Śniegula Bogna

  • 1 godzina lekcyjna – klasy: 1b – gr. II. zwolniona
  • 2 godzina lekcyjna – klasy: 1b – gr. I. opieka z Kwarcińska Sylwia
  • 3 godzina lekcyjna – klasy: 3b – gr. II. opieka z Kwiasowski Bartłomiej

Czwartek, 04.04.2019

Nieobecności:

Chodkiewicz-Śniegula Bogna – cały dzień

Zastępstwa:

Nieobecny: Chodkiewicz-Śniegula Bogna

  • 2 godzina lekcyjna – klasy: 1b – gr. I. opieka z Kwarcińska Sylwia
  • 3 godzina lekcyjna – klasy: 3b – gr. I. opieka z Kijuć Agnieszka

środa, 03.04.2019.

Nieobecności:

Chodkiewicz-Śniegula Bogna – cały dzień

Zastępstwa:

Nieobecny: Chodkiewicz-Śniegula Bogna

  • 2 godzina lekcyjna – klasy: 1b – opieka z Trzcińska Małgorzata

wtorek, 02.04.2019.

Chodkiewicz-Śniegula Bogna  – cały dzień

Wawrzyniak-Grala Małgorzata – cały dzień

Zastępstwa:

Nieobecny: Wawrzyniak-Grala Małgorzata

  • 1 godzina lekcyjna – klasy: 2c – zwolniona
  • 2 godzina lekcyjna – klasy: 1b –  opieka z Kwiasowski Bartłomiej
  • 3 godzina lekcyjna – klasy: 3b – opieka z Bogdajewicz Małgorzata
  • 4 godzina lekcyjna – klasy: 2a – opieka z Gawłowicz Łukasz

poniedziałek, 01.04.2019.

Chodkiewicz-Śniegula Bogna  – cały dzień

Zastępstwa:

Nieobecny: Chodkiewicz-Śniegula Bogna

  • 2 godzina lekcyjna – klasy: 3a – opieka z Kempiński Piotr
  • 4 godzina lekcyjna – klasy: 1b – gr. I. opieka z Kwarcińska Sylwia
  • 5 godzina lekcyjna – klasy: 1b – gr. II. opieka z Trzcińska Małgorzata

piątek, 29.03.2019

Nieobecności:

Nieobecności:

  • klasa 2a -19 osób  i 2b – 8 osób – zajęcia praktyczne z edukacji wojskowej   w Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych   w Biedrusku   pod opieką  pŁukasza Gawłowicza i p. Leszka Tomczaka
  • klasa 3a -17 osób, 3b – 9 osób, 2a – 2 osoby i 1a – 2 osoby – uczestnictwo uczniów w diecezjalnej pielgrzymce na Jasną Górę pod opieką p. Małgorzaty Wawrzyniak-Grali i p. Piotra Kempińskiego
  • Chodkiewicz-Śniegula Bogna – cały dzień
  • Niekrasz-Mielczarek Barbara – cały dzień
  • Szulc Beata – udział w naradzie dyrektorów
  • Wilner Grażyna – wyjazd służbowy

Zastępstwa:

Nieobecny: Gawłowicz-Łukasz

  • 7 godzina lekcyjna – klasy: 3a – udział grupy w „Drzwiach Otwartych w PWSZ”
  • 8 godzina lekcyjna – klasy: 3a – udział grupy w „Drzwiach Otwartych w PWSZ”

Nieobecny: Kempiński Piotr

  • 3 godzina lekcyjna – klasy: 3a – udział grupy w „Drzwiach Otwartych w PWSZ”
  • 5 godzina lekcyjna – klasy: 2a – opieka z Kwiasowski Bartłomiej
  • 6 godzina lekcyjna – klasy: 2a – gr. dziewcząt zastępstwo  z Pilecka-Jurewicz Małgorzata (zamiast 8 lekcji)

Nieobecny: Wawrzyniak-Grala Małgorzata

  • 1 godzina lekcyjna – klasy: 1a – zwolniona
  • 2 godzina lekcyjna – klasy: 2a – zwolniona
  • 3 godzina lekcyjna – klasy: 2b – opieka z Kwiasowski Bartłomiej
  • 4 godzina lekcyjna – klasy: 3a – udział grupy w „Drzwiach Otwartych w PWSZ”

Nieobecny: Chodkiewicz-Śniegula Bogna

  • 1 godzina lekcyjna – klasy: 1b – gr. II. zwolniona
  • 2 godzina lekcyjna – klasy: 1b – gr. I. opieka z Kwarcińska Sylwia
  • 3 godzina lekcyjna – klasy: 3b – udział grupy w „Drzwiach Otwartych w PWSZ”

Nieobecny: Niekrasz-Mielczarek Barbara

  • 3 godzina lekcyjna – klasy: 1a – opieka z Grajek Beata
  • 4 godzina lekcyjna – klasy: 1b – opieka z Trzcińska Małgorzata
  • 6 godzina lekcyjna – klasy: 1a – gr. dziewcząt zwolniona
  • 6 godzina lekcyjna – klasy: 1a – gr. chł. opieka z Trzcińska Małgorzata

Nieobecny: Tomczak Leszek

  • 6 godzina lekcyjna – klasy: 2b – gr. dziewcząt zastępstwo  z Pilecka-Jurewicz Małgorzata (zamiast 8 lekcji)

7 godzina lekcyjna – klasy: 2b – zwolniona

Nieobecności:

czwartek, 28.03.2019.

Niekrasz-Mielczarek Barbara – cały dzień

Kempiński Piotr – cały dzień

Tomczak Leszek – cały dzień

Drabik Agnieszka  – od  4 godziny lekcyjnej

Zastępstwa:

Nieobecny: Niekrasz-Mielczarek Barbara

  • 1 godzina lekcyjna – klasy: 3a – zwolniona
  • 3 godzina lekcyjna – klasy: 3a – zwolniona
  • 4 godzina lekcyjna – klasy: 2a – opieka z Gawłowicz Łukasz
  • 5 godzina lekcyjna – klasy: 1b – gr. dziewcząt opieka z Pilecka-Jurewicz Małgorzata
  • 5 godzina lekcyjna – klasy: 1b – gr. chłopców zwolniona
  • 6 godzina lekcyjna – klasy: 2b – gr. II. opieka z Błaszczyk Agata
  • 7 godzina lekcyjna – klasy: 3b – zwolniona

Nieobecny: Kempiński Piotr

  • 4 godzina lekcyjna – klasy: 1a – opieka z Rokicka Agata
  • 5 godzina lekcyjna – klasy: 1a – opieka z Grajek Beata

Nieobecny: Tomczak Leszek

  • 1 godzina lekcyjna – klasy: 3b – zwolniona
  • 2 godzina lekcyjna – klasy: 3a – zwolniona

Nieobecny: Drabik Agnieszka

  • 6 godzina lekcyjna – klasy: 3b – zwolniona

środa, 27.03.2019.

Nieobecności:

Niekrasz-Mielczarek Barbara – cały dzień

Kwarcińska Sylwia – cały dzień

Zastępstwa:

Nieobecny: Niekrasz-Mielczarek Barbara

  • 3 godzina lekcyjna – klasy: 2a – opieka z Rokicka Agata
  • 4 godzina lekcyjna – klasy: 2a – opieka z Gawłowicz Łukasz
  • 5 godzina lekcyjna – klasy: 1a – opieka z Trzcińska Małgorzata
  • 6 godzina lekcyjna – klasy: 3a – opieka z Bruś Anna
  • 7 godzina lekcyjna – klasy: 3b – gr. chłopców opieka z Pilecka-Jurewicz Małgorzata
  • 7 godzina lekcyjna – klasy: 3b – gr. dziewcząt zwolniona

Nieobecny: Kwarcińska Sylwia

  • 2 godzina lekcyjna – klasy: 1b – gr. I. opieka z Jankowska Ewa
  • 3 godzina lekcyjna – klasy: 1b – gr. II. opieka z Trzcińska Małgorzata
  • 4 godzina lekcyjna – klasy: 3a – gr. I. opieka z Gawłowicz Łukasz
  • 5 godzina lekcyjna – klasy: 3a – gr. I. opieka z Gawłowicz Łukasz
  • 6 godzina lekcyjna – klasy: 2c – gr. II. opieka z Derbich Agnieszka

wtorek, 26.03.2019.

Nieobecności:

piątek, 29.03.2019

Nieobecności:

  • klasa 2a -19 osób  i 2b – 8 osób – zajęcia praktyczne z edukacji wojskowej   w Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych   w Biedrusku   pod opieką  pŁukasza Gawłowicza i p. Leszka Tomczaka
  • klasa 3a -17 osób, 3b – 9 osób, 2a – 2 osoby i 1a – 2 osoby – uczestnictwo uczniów w diecezjalnej pielgrzymce na Jasną Górę pod opieką p. Małgorzaty Wawrzyniak-Grali i p. Piotra Kempińskiego
  • Chodkiewicz-Śniegula Bogna – cały dzień
  • Niekrasz-Mielczarek Barbara – cały dzień
  • Szulc Beata – udział w naradzie dyrektorów
  • Wilner Grażyna – wyjazd służbowy

Zastępstwa:

Nieobecny: Gawłowicz-Łukasz

  • 7 godzina lekcyjna – klasy: 3a – udział grupy w „Drzwiach Otwartych w PWSZ”
  • 8 godzina lekcyjna – klasy: 3a – udział grupy w „Drzwiach Otwartych w PWSZ”

Nieobecny: Kempiński Piotr

  • 3 godzina lekcyjna – klasy: 3a – udział grupy w „Drzwiach Otwartych w PWSZ”
  • 5 godzina lekcyjna – klasy: 2a – opieka z Kwiasowski Bartłomiej
  • 6 godzina lekcyjna – klasy: 2a – gr. dziewcząt zastępstwo  z Pilecka-Jurewicz Małgorzata (zamiast 8 lekcji)

Nieobecny: Wawrzyniak-Grala Małgorzata

  • 1 godzina lekcyjna – klasy: 1a – zwolniona
  • 2 godzina lekcyjna – klasy: 2a – zwolniona
  • 3 godzina lekcyjna – klasy: 2b – opieka z Kwiasowski Bartłomiej
  • 4 godzina lekcyjna – klasy: 3a – udział grupy w „Drzwiach Otwartych w PWSZ”

Nieobecny: Chodkiewicz-Śniegula Bogna

  • 1 godzina lekcyjna – klasy: 1b – gr. II. zwolniona
  • 2 godzina lekcyjna – klasy: 1b – gr. I. opieka z Kwarcińska Sylwia
  • 3 godzina lekcyjna – klasy: 3b – udział grupy w „Drzwiach Otwartych w PWSZ”

Nieobecny: Niekrasz-Mielczarek Barbara

  • 3 godzina lekcyjna – klasy: 1a – opieka z Grajek Beata
  • 4 godzina lekcyjna – klasy: 1b – opieka z Trzcińska Małgorzata
  • 6 godzina lekcyjna – klasy: 1a – gr. dziewcząt zwolniona
  • 6 godzina lekcyjna – klasy: 1a – gr. chł. opieka z Trzcińska Małgorzata

Nieobecny: Tomczak Leszek

  • 6 godzina lekcyjna – klasy: 2b – gr. dziewcząt zastępstwo  z Pilecka-Jurewicz Małgorzata (zamiast 8 lekcji)
  • 7 godzina lekcyjna – klasy: 2b – zwolniona

Nieobecności:

Niekrasz-Mielczarek Barbara – cały dzień

Zastępstwa:

Nieobecny: Niekrasz-Mielczarek Barbara

  • 5 godzina lekcyjna – klasy: 2b – opieka z Błaszczyk Agata
  • 6 godzina lekcyjna – klasy: 2b – opieka z Błaszczyk Agata
  • 7 godzina lekcyjna – klasy: 3a – zwolniona

Close Menu