“Nie umieramy naprawdę, dopóki żyje o nas pamięć.”

Z głębokim smutkiem informujemy, że w dniu 20 marca 2024, w wieku 18 lat nagle odeszła nasza uczennica Julia Jurkiewicz.

Julio, twoje odejście pozostawiło w naszych sercach ogromną pustkę.

Julia była nie tylko koleżanką, ale także osobą wyjątkową, która zostawiła niezatarte ślady w naszej społeczności. Była skromną i delikatną duszą. Jej cicha obecność zawsze wnosiła spokój i harmonię. Była uczynną osobą, gotową zawsze pomóc innym. Jej empatia i życzliwość sprawiły, że była szanowana przez wszystkich.

Kolor fioletowy – jej ulubiony, którym Julia tak często się otaczała, jest barwą tajemniczą i pełną głębi. Symbolizuje kreatywność, intuicję i duchowość. Właśnie taką była Julia – pełna wewnętrznej siły i piękna. A motyle… to one najlepiej oddają to, co Julia reprezentowała. Motyle są symbolem przemiany, odrodzenia i wolności. Ich delikatność i lekkość przypomina nam, że życie jest kruche, ale jednocześnie piękne. Julia kochała motyle, bo w nich dostrzegała nadzieję i piękno.

Niech nasza pamięć o Julii będzie jak delikatne skrzydła motyla – unoszące się w powietrzu, pełne lekkości i piękna. Pamiętajmy o niej z szacunkiem i wdzięcznością za to, że miała wpływ na nasze życie.

Na zawsze w naszych sercach i we wdzięcznej pamięci – Dyrekcja Szkoły, Nauczyciele, klasa 4A z Wychowawcą oraz Społeczność V Liceum Ogólnokształcącego w Kaliszu

Nabożeństwo Żałobne zostanie odprawione we wtorek, 26 marca o godzinie 13: 00 w Kościele Podwyższenia Krzyża Świętego w Szczypiornie. Ostatnie pożegnanie odbędzie się na Cmentarzu Komunalnym w Kaliszu.

Wszystkim bliskim Julii składamy wyrazy współczucia.

Niech spoczywa w spokoju.

Close Menu