Z wielką radością zapraszamy na uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości, który odbędzie się w naszym Liceum.

Z wielką radością zapraszamy wymienione poniżej klasy wraz opiekunami, na uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości, który odbędzie się w naszym Liceum: 11 listopada 2023 roku o godzinie 11: 00 na sali gimnastycznej.
(Kl. I B, Kl. I C, KL. I D, Kl. II A, Kl. II D, II E, Kl. III B, Kl. III C, Kl. IV A, Kl. IV C).
Podczas apelu uczniowie naszej szkoły zaprezentują program artystyczny, oddający hołd bohaterom, którzy walczyli o niepodległość Polski.
Będzie to również okazja do refleksji nad wartościami, które są fundamentem naszej wolności. Tradycyjnie społeczność Sobieskiego już po raz szósty włączy się w akcję Ministerstwa Edukacji i Nauki #SzkołaDoHymnu. Zapraszamy zarówno uczestników apelu, jak i grupy uczestniczące w swoich zajęciach w klasach – do wspólnego odśpiewania Mazurka Dąbrowskiego o godzinie 11:11.
Przypominamy, że jutro wszystkich obowiązuje strój galowy.

Close Menu