Joanna Bajerska uczennica V Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego w minioną niedzielę 13 września zdobyła złoty medal na Mistrzostwach Polski w wioślarstwie i została Mistrzynią Polski Młodzików. Gratulacje! Może ci się spodobać również Zapraszamy na Marsz Niepodległości 9 listopada, 2022 Statusu Brązowej Szkoły w Rankingu Olimpijskim 17 maja, 2024 Zakończenie roku szkolnego 26 czerwca, 2020