Z ogromną przyjemnością informujemy, że Julia Cuper uczennica klasy 3b zdobyła IV miejsce w VII Olimpiadzie Wiedzy o Unii Europejskiej. Ponieważ był to już etap okręgowy, Julia 21 marca 2020 r. pojedzie na etap centralny do Białegostoku. Ogromnie gratulujemy zarówno Julce, jak i pani Aleksandrze Kalinowskiej, która przygotowuje uczennicę do olimpiady.
Czujemy się również szczególnie wyróżnieni, ponieważ od tego roku szkolnego jesteśmy oddziałem wojewódzkim Centrum Organizacji Przedmiotowo-Tematyczno-Interdyscyplinarnych Olimpiad Społeczno-Historycznych w Białymstoku i etap okręgowy odbył się 30 listopada 2019 r. właśnie w naszej szkole. Z całego województwa dotarło do nas 16 uczniów, w tym dwoje z naszego liceum.
Gratulujemy Julce raz jeszcze i życzymy sukcesu na etapie centralnym w marcu! Trzymamy kciuki! Powodzenia!

Close Menu