Szkolne Jasełka 2018! W przededniu świąt, na kilka dni przed wigilią, w naszej szkole czas się cofnął. Przenieśliśmy się do momentu, w którym na świat przyszedł ktoś wyjątkowy. Poprzez świetną grę aktorską naszych uczniów udało się zbudować atmosferę skupienia i zadumy. Mogliśmy przystanąć w codziennym pośpiechu i przypomnieć sobie o istocie tego magicznego okresu. 

Na naszych jasełkach byli obecni zaproszeni goście: dyrektor kaliskiej delegatury Kuratorium Oświaty p. Violetta Słupianek, przedstawiciel Związku Więźniów Politycznych i Represjonowanych Okresu Stalinowskiego, ks. prałat senior parafii katedralnej Andrzej Gaweł, ks. Witold Kałmucki – diecezjalny duszpasterz młodzieży , a także trener sekcji strzelectwa Stowarzyszenia Strzeleckiego Bellona Kalisz p. Marian Radzion oraz rodzice.

Słowo do zgromadzonych skierowała dyrektor szkoły p. Beata Szulc, a także życzenia złożyła wizytator KO w Kaliszu p. Violetta Słupianek oraz pozostali goście.

Program artystyczny przygotowały: p. Ewa Jankowska, p. Małgorzata Wawrzyniak-Grala, p. Sylwia Kwarcińska. Aktorzy: Adam Ukleja, Zofia Kociok, Krzysztof Kister, Julia Wiśniewska, Natalia Chodyła, Julia Cuper, Patrycja Marczak, Natalia Skweres. Prowadzący: Katarzyna Księżak, Gracjan Garsztka. Obsługa techniczna: Daniel Nowakowski.

Close Menu