baner_top


Zajęcia dodatkowe

 

 

Harmonogram zajęć dodatkowych

w roku szkolnym 2016/2017

 

L.p.

Nauczyciel prowadzący zajęcia

Rodzaj zajęć

Termin realizacji

Dzień tygodnia

Godzina

1.       

Piotr Kempiński

Język polski dla maturzystów

(kl. III a)

Czwartek

8.00 - 8.45

2.       

Aneta Kałużna

Język polski dla maturzystów

(kl. III b)

Środa

14.30 - 15.15

3.       

Jolanta Bartczak

Język polski dla maturzystów

(kl. III c)

Wtorek

13.35 – 14.20

4.       

Beata Grajek

Język angielski dla maturzystów

(kl. III a)

Poniedziałek

8.00 - 8.45

5.       

Sylwia Kwarcińska

Język angielski dla maturzystów

(kl. III d)

Wtorek

( co 2 tyg.)

13.35 – 14.20

6.       

Agnieszka Kijuć

Język angielski 

- praca z uczniem zdolnym/słabym

(kl. I, II, III )

Poniedziałek

 

9.50 – 10.35

7.       

 

Anna Moczydłowska

Język angielski 

- praca z uczniem zdolnym/słabym

(kl. I b )

Środa

12.30 – 13.25

8.       

Bogna Chodkiewicz- Śniegula

Język niemiecki dla maturzystów 

(kl. III b)

czwartek

13.35 – 14.20

9.       

Małgorzata Bogdajewicz

Język łaciński i kultura antyczna

(kl.III  a)

wtorek

8.00 – 8.45

10.   

Beata Szulc

Język rosyjski

(Kl. I, II, III)

Poniedziałek

14.30 - 15.15

11.   

 

Anna Bruś

Matematyka dla maturzystów

(kl. III a)

Piątek

13.35 – 14.20

12.   

Matematyka dla maturzystów

(kl. III b)

Piątek

12.30 – 13.25

13.   

Grażyna Wilner

Matematyka dla maturzystów

(kl. III d)

Poniedziałek

8.00 – 8.45

14.   

 

 

 

Kinga Piotrowska- Dutkiewicz

 

Wiedza o społeczeństwie dla maturzystów

(kl. III a, d)

Wtorek

14.30 – 15.15

15.   

Wiedza o społeczeństwie dla maturzystów

– praca z uczniem słabym

(kl. III a, d)

Czwartek

14.30 – 15.15

16.   

Wiedza o społeczeństwie

 – praca z uczniem słabym

(kl. II)

poniedziałek

14.30 – 15.15

17.   

Leszek Tomczak

Historia dla maturzystów

(kl. III c)

Środa

15.15 – 16.00

18.   

Agata Błaszczyk

Biologia dla maturzystów

– praca z uczniem zdolnym/słabym

Piątek

13.35 – 14.20

19.   

Małgorzata Trzcińska

 Chemia - warsztaty

Wtorek

(raz miesiącu)

13.35 – 14.20

20.   

Bartłomiej Kwiasowski

Geografia dla maturzystów

(kl. III)

 

13.35 – 14.20

21.   

Łukasz Gawłowicz

Informatyka

(kl. I, II, III)

Wtorek

14.30.15.15

22.   

Maria Jeziorska

Podstawy przedsiębiorczości / Wiedza o kulturze (kl. I)

Wtorek

14.30.15.15

23.   

Agata Rokicka

Zajęcia rozwijające zainteresowania

(wg potrzeb uczniów)

Wtorek

14.30.15.15

24.   

Kinga Piotrowska- Dutkiewicz

 

Zajęcia w ramach Szkolnego Klubu Europejczyka

Środa

14.30.15.15

25.   

Piotr Kempiński

Zajęcia z taktyki

(kl. I, II, III)

Piątek

15.00 – 15.45

 

 
Comeniusefsbip

V Liceum Ogólnokształcące Kalisz ul.Piskorzewie 6