baner_top


Bojowy Beniamin

Uczeń klasy mundurowej, Beniamin Jamroziak rozpoczął ferie dość oryginalnie. Od lat trenuje boks i jak można niżej wyczytać z sukcesami.
MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI JUNIORÓW 2018 r.
W dniach 09.02.2018 r. do 10.02.2018 r. w Klubie Bokserskim BAGDASARIAN BOXING CLUB w Poznaniu na ul. Reymonta 35 odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów w boksie olimpijskim. W zawodach brało udział 23 zawodników z 12 klubów z Wielkopolski.
Ziętek TEAM reprezentował Beniamin Jamroziak w kategorii wagowej +91 kg. Był jedynym zawodnikiem naszego klubu podczas mistrzostw. Turniej był również eliminacją do Mistrzostw Polski Juniorów w Ciechocinku.
Beniamin Jamroziak stoczył dwa pojedynki, które zakończyły się jego zwycięstwami nad znacznie przewyżającymi go warunkami fizycznymi rywalami.
W pierwszym pojedynku pokonał na punkty Christiana Kurzaja z Prosny Kalisz stosunkiem 2:1. W drugiej walce trafił na Dominika Kałużnego z Zagłębia Konin, którego pokonał w trzeciej rundzie przez RSC ( walka przerwana przez sędziego). Beniamin Jamroziak z Ziętek TEAM tym samym został Mistrzem Wielkopolski w kategorii +91kg i za razem finalistą Mistrzostw Polski w swojej kategorii wagowej. W przygotowaniach Beniamina brali udział trenerzy Mariusz i Robert Ziętek, Bartosz Gromada oraz Robert Niedźwiedzki.

 
Baczność! Spocznij!

W najnowszym numerze "Życia Kalisza" o naszej wyprawie do Warszawy.

Zdjęcie użytkownika V Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Kaliszu.

 
Więcej artykułów…
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 9 z 370
Comeniusefsbip

V Liceum Ogólnokształcące Kalisz ul.Piskorzewie 6