Uczniowie klasy 4B i 4D, pełni wrażeń i nowych doświadczeń, pozdrawiali nas ze stolicy. Na wycieczkę pojechali z mgr Sabiną Kmiecik. Może ci się spodobać również Dzień Edukacji Narodowej 2024 14 października, 2024 Tabu? Przełamujemy tabu ! 16 marca, 2025 Absolwent realizuje skróconą służbę wojskową 1 sierpnia, 2019