Dzisiaj cała społeczność ,,Sobieskiego’’ wzięła udział w okolicznościowym, krótkim apelu. Pani dyrektor Beata Szulc skierowała do uczniów i nauczycieli podziękowania za zaangażowanie w organizację i przeprowadzenie ,,Drzwi Otwartych”

Pani Beata Szulc, dyrektor V Liceum Ogólnokształcącego podziękowała nauczycielom za nieustanną promocję naszej szkoły, za przygotowanie prezentacji, atrakcji, konkursów oraz stoisk. Uczniom za to, że tak licznie przybyli na sobotnie wydarzenie, za pomoc w oprowadzaniu po szkole, za udzielanie informacji. Podziękowania skierowane zostały również do pracowników administracji za przygotowanie szkoły na to wydarzenie oraz do obsługi za wszelką pomoc techniczną. Warto przypomnieć, że w ubiegłą sobotę, szkołę odwiedziło ponad 400 osób.

To wasza wspólna praca, spontaniczność i życzliwość przyczynia się do budowania wizerunku tej szkoły i składa się na wzrost zainteresowania nauką w V Liceum Ogólnokształcącym. Można powiedzieć, że razem odnosimy sukcesy, ale najważniejszą częścią tego zespołu, są właśnie uczniowie. Bez was szkoła nie mogłaby tak pięknie rozwijać się – dodała dyrektor Beata Szulc.

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnychpani dyrektor Beata Szulc wraz z panią wicedyrektor Grażyną Wilner, złożyły wszystkim uczniom i pracownikom szkoły życzenia

Close Menu