W poniedziałek odbyła się prelekcja zatytułowana „Kaliszanki mają głos”. Pani Monika Sobczak Waliś przedstawiła młodzieży sylwetki Kaliszanek zaangażowanych wżycie społeczne naszej małej ojczyzny. W spotkaniu wzięły udział klasy 3b, 2b oraz 2c. Może ci się spodobać również Podsumowanie WOŚP 9 lutego, 2022 Podsumowanie roku sportowego 1 marca, 2020 Jak powstaje czasopismo? 8 października, 2020