Zajęcia dodatkowe
baner_top


Zajęcia dodatkowe

 

Propozycja zajęć dodatkowych
w roku szkolnym 2017/2018

 

Nauczyciel prowadzący zajęcia
Rodzaj zajęć (klasa)
Termin realizacji
Dzień tygodnia
Godzina
Piotr Kempiński
Zajęcia dodatkowe dla Strzelców
 
Piątek
14:00 do 16:30
Aneta Kałużna
Zajęcia dodatkowe z języka polskiego dla maturzystów - Klasa III B
czwartek
14.30 - 15.15
Jolanta Bartczak
Zajęcia dodatkowe  z języka polskiego dla klasy II A.
Poniedziałek
Czwartek
14.30 - 15.15
Agnieszka Matecka
 
Zajęcia dodatkowe  z języka polskiego dla klasy III A, II B.
Środa
13.35 – 14.20
Beata Grajek
Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego dla  klas:  I A, II A, II B.
Poniedziałek
13.30 – 14.20
Zajęcia dodatkowe  dla klasy III B
Wtorek
14.30 – 15.15
Sylwia Kwarcińska
Zajęcia rozwijające z języka angielskiego
Zajęcia dla maturzystów z klasy III B
Wtorek
Wtorek
15.15 - 16.45
8.00 – 8.45
Agnieszka Kijuć
Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego
 
Piątek
13.35 – 14.20
Agnieszka Derbich
 
Zajęcia dodatkowe z języka niemieckiego
Środa
13.35 – 14.20
Bogna Chodkiewicz- Śniegula
Zajęcia dodatkowe z języka niemieckiego
Czwartek
13.35 – 14.20
Ewa Jankowska
 
Zajęcia dodatkowe z języka niemieckiego
Środa
13.35 – 14.20
Anna Bruś
Zajęcia dodatkowe z matematyki dla maturzystów.
Środa
14.30 – 15.15
Piątek
13.30 – 14.20
Barbara Niekrasz-Mielczarek
Zajęcia dodatkowe z wiedzy o społeczeństwie – przygotowanie do matury
Czwartek
13.35 – 14.20
Leszek Tomczak
 
Zajęcia dodatkowe z historii
Piątek
12.40 – 13.25
Agata Błaszczyk
 
Zajęcia przygotowujące do konkursów, olimpiad przedmiotowych
Piątek
13.35 – 14.20
Bartłomiej Kwiasowski
Zajęcia wyrównawcze z geografii.
Piątek
13.30 – 14.20
Łukasz Gawłowicz
 
Zajęcia z informatyki
Czwartek
13.35 – 14.20
Maria Jeziorska
 
Zajęcia dodatkowe z wiedzy o kulturze, podstaw przedsiębiorstwa
Piątek
13.30 – 14.20
Małgorzata Bogdajewicz
Zajęcia z języka łacińskiego i kultury antycznej
Wtorek
13.35 – 14.20
Agnieszka Drabik
 
Zajęcia z wychowania fizycznego
Środa
14.30 – 16.00
Małgorzata Pilecka-Jurewicz
Zajęcia z wychowania fizycznego
Środa
15.15 – 16.00
Małgorzata Wawrzyniak-Grala
Zajęcia dodatkowe przygotowujące do OTK, DL
Poniedziałek
12.40 – 13.25
 
Comeniusefsbip

V Liceum Ogólnokształcące Kalisz ul.Piskorzewie 6