baner_top


Uroczystości ku czci Obrońców Westerplatte

16 września poczty sztandarowe z naszej szkoły zostały zaproszone do udziału w obchodach rocznic wrześniowych. To przede wszystkim połączenie uroczystości związanych z przypomnieniem 1 i 17 września. Pokazanie, że te dwa wydarzenia były początkiem najbardziej krwawego konfliktu zbrojnego, który ogarnął niemal cały świat. Grupą opiekował się p. Łukasz Gawłowicz. D-cą pocztu sztandarowego był Mateusz Dąbrowski, poczty w składzie: Żaneta Dec, Magdalena Bartnik, Natali Skweres, Gracjan Garsztka, Mateusz Bonusiak, Marek Grala.

Article img 4675

Article img 4676

Article img 4692

Article img 4727

Article img 4728

 
Podziękowania dla Dyrekcji i Nauczycieli

Poniżej publikujeny podziękowanie od p. Sergiusza Myszograja za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu rekonstrukcji 9 września 2017 roku.

Luboń, 13.09.2017

Szanowna Pani Dyrektor!

W imieniu organizatorów widowiska historycznego „Wielkopolska w cieniu swastyki” – Grupy Rekonstrukcji Cywilno Militarnej Semper Fidelis oraz Związku Strzeleckiego Strzelec z Lubonia pragnę podziękować klasom mundurowym i ich nauczycielom za pomoc w organizacji imprezy.
Postawa uczniów, gotowość do pracy, chęć bycia pomocnym i ich zaangażowanie, zasługują na najwyższą pochwałę.
Osobne podziękowania kieruję do nauczycieli, którzy sprawowali opiekę nad młodzieżą. Bez Państwa pomocy i gotowości do współpracy nie udałoby się nam zrealizować projektu na tak wysokim poziomie, na czym nam zależało z uwagi na patronat wojewody wielkopolskiego.

Z wyrazami szacunku i nadzieją na współpracę w przyszłości
Sergiusz Myszograj

 
Więcej artykułów…
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 10 z 348
Comeniusefsbip

V Liceum Ogólnokształcące Kalisz ul.Piskorzewie 6