Grupa nauczycieli z naszej szkoły postanowiła pomimo pandemii uczcić Nardowe Święto Żołnierzy Wyklętych i w tym dniu, 1 marca, zorganizowali apel wraz z przysięgą młodych adeptów Związku Strzeleckiego Strzelec. Nasza uroczystość była transmitowana przez media społecznościowe. Swoją obecnością zaszczycił nas st. insp. Paweł Kaczmarek – przewodniczący komisji rewizyjnej ZS Strzelec. Jego obecność była także świadectwem tego, iż wnuk kilka lat temu kończył nasza szkołę i obecnie jest żołnierzem zawodowym w jednej z brygad kawalerii pancernej. Dziękujemy dyrekcji szkoły za zgodę i aprobatę naszego pomysłu. Dziękujemy p. Aleksandrze Żukowskiej za rolę operatora kamerki i transmisję na kanał mediów społecznościowych. Dziękujemy za profesjonalną obsługę fotograficzną p. Marzenie Grygielskiej.

Close Menu