Już w najbliższą środę o godzinie 17.25 na antenie Radia Rodzina będzie można posłuchać audycji o naszej szkole. W poniedziałek był nagrywany materiał, który dotyczył w dużej mierze naszych klas mundurowych – gdyż 21 maja przypada dzień kadeta. Ale Sobieski nie samym mundurem stoi stąd wiele miejsce poświęciliśmy naszym pozostałym klasom. Wielki podziękowania dla młodzież, która zaangażowała się poprzez opowiadania o szkole i jej wyjątkowej atmosferze. Szczególnie dziękujemy: Idze, Wiktorowi, Mateuszowi, Jarkowi oraz Sebastianowi.

Zapraszamy do radiowego spaceru po naszej szkoły. Polecamy wszystkim, zwłaszcza tym, którzy pragną związać swoją przyszłość z Sobieskim.

Środa, 20 maja, 17.25 Aspekty codzienności – Adam SZYMAŃSKI

Link do słuchania online: http://www.radiorodzina.kalisz.pl/player/

Close Menu